Home » Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne

DNI I GODZINY PRZYJĘĆ RODZICÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OSTROŁĘCE

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Obowiązują od 24.02.2020 r.

 

Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina
1. Asztemborska-Śpiewak Anna Środa 9.40-10.25
2. Baczewska Agnieszka Poniedziałek 11.20-12.05
3. Baczewski Marcin Wtorek 9.40-10.25
4. Bartniczak Anna Poniedziałek 13.40-14.25
5. Bednarczyk Małgorzata Poniedziałek 10.35-11.20
6. Bialik Joanna Poniedziałek 11.40-12.25
7. Bubrowiecka Katarzyna Wtorek 8.50-9.35
8. Budny Krzysztof Czwartek 8.50-9.25
9. Cwalina –Śliwowska Żaneta Środa 8.00-8.45
10. Drabicka Jolanta Wtorek 10.00-11.00
11. Drężek Agnieszka Wtorek 10.35-11.20
12. Grouz Grażyna Środa 10.35-11.20
13. Gumkowska Ewa Wtorek 9.35-10.25
14. Hrycyna Marlena Wtorek 8.50-9.35
15. Jabłonowska Iwona Wtorek 10.35-11.20
16. Kobylińska Beata Piątek 10.35-11.20
17. Kruczyk Mateusz Piątek 11.30-12.30
18. Kulesza Elżbieta Środa 13.30-14.30
19. Kurzątkowska Monika Czwartek 11.40-12.25
20. Lech Jadwiga Czwartek 9.40-10.25
21. Lipska Olga Poniedziałek 8.00-8.45
22. Łukaszewicz Violetta Środa 9.40-10.25
23. Majewska Klaudia Piątek 10.35-11.20
24. Metera Mariola Czwartek 9.40-10.25
25. Mierzejewska Ewa Środa 11.40-12.25
26. Mieszczańska Ilona Czwartek 11.40-12.25
27. Minota Ewelina Poniedziałek 14.30-15.30
28. Morshed Martyna Poniedziałek 10.35-11.20
29. Moskalik Ryszard Piątek 15.20-16.05
30. Murawska Patrycja Poniedziałek 10.35-11.20
31. Narożna Beata Piątek 8.50-9.35
32. Nosorowska Marta Poniedziałek 8.50-9.35
33. Opęchowska Ewelina Poniedziałek 11.20-12.20
34. Pogorzelska Aneta Czwartek 8.50-9.35
35. Rogala Klaudia Piątek 8.00-8.45
36. Rogala Marek Czwartek 13.40-14.25
37. Romanik Jolanta Poniedziałek 14.25-15.10
38. Rybacka Agnieszka Katarzyna Piątek 11.30-12.30
39. Suchecka Magdalena Środa 10.35-11.20
40. Sul Agata Czwartek 8.50-9.35
41. Sulej Ewa Piątek 9.40-10.25
42. Szafaryn Katarzyna Poniedziałek 11.40-12.25
43. Szczubełek Barbara Środa 10.35-11.20
44. ks. Wierzbicki Artur Piątek 13.40-14.25
45. Woroncow Dorota Środa 13.00-14.00
46. Wółkowska Beata Piątek 10.35-11.20
47. Wróblewska Urszula Poniedziałek 12.45-13.30
48. Wysocki Rafał Środa 12.45-13.30
49. Zaorski Bartosz Piątek 9.35-10.35
50. Zapust – Kobel  Marzena Wtorek 9.35-10.35