Home » Absolwenci

Drodzy Absolwenci!

Miło nam poinformować Was, że dyrektor szkoły p. D. Bastek powołał zespół ds. badania losów absolwentów, w skład którego wchodzą pracownicy – absolwenci „Naszej Szkoły”. W trosce o dobro kolejnych pokoleń uczniów opuszczających mury „Czwórki” pragniemy podnosić jakość naszej pracy, dlatego chcielibyśmy poznać Wasze opinie o „Naszej Szkole”, dowiedzieć się,  co u Was słychać, poznać Wasze osiągnięcia prywatne i zawodowe.

W tym celu uprzejmie prosimy Was o uzupełnienie anonimowej ankiety. Za jej wypełnienie z góry serdecznie dziękujemy, życząc Wam – Absolwentom „Naszej Szkoły” wszystkiego najlepszego w życiu rodzinnym i zawodowym.

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Chcielibyśmy zabrać Was w sentymentalną podróż. Ciekawi jesteśmy Waszej opinii o „Naszej Szkole”.

Zespół badania losów absolwentów

Koleżanki i Koledzy, Absolwenci  Szkoły Podstawowej nr 4 lub Gimnazjum nr 4,

w związku z 100 urodzinami naszej szkoły zapraszamy Was do obejrzenia prezentacji.

Chcemy pokazać Wam, jak dzisiaj wygląda  NASZA szkoła. Mamy nadzieję, że spacer szkolnymi

korytarzami  i wizyty w poszczególnych salach przywołają Wasze jak najlepsze wspomnienia

z pobytu w murach „Czwórki”.

Zapraszamy Was NA  SENTYMENTALNĄ  WYCIECZKĘ